O nás

Společnost SOGOS byla založena v roce 1997 v rámci privatizace vedlejších provozů společnosti Continental Barum Otrokovice. Společnost Fanam vznikla v roce 2006 v důsledku transformace podpůrných provozů akciové společnosti Fatra Napajedla a privatizace bývalého strojírenského závodu.  Od srpna 2017 převzala společnost Sogos 100% podíl ve společnosti Fanam, s.r.o.

V současné době společnost zaměstnává více než 120 pracovníků a kromě původní kovovýroby provádí především opravárenskou činnost, mechanické a elektro opravy včetně rekonstrukcí a modernizací strojů, výrobu nových strojů, malosériovou výrobu technické pryže, lepení dopravníkových pásů a běžnou údržbu strojů.

SOGOS – FANAM je poskytovatelem prvnotřídních služeb pro společnosti s gumárenskou a plastikářskou výrobou, jako jsou Continental Barum a jeho závody, Matador, Yokohama a další.

Společnost SOGOS – FANAM přistupuje ke každému případu individuálně a realizuje pro zákazníky ta nejlepší řešení na míru tak, aby byl vždy zajištěný bezproblémový chod výroby.

Naše vize

Naším cílem je být lídrem a spolehlivým partnerem v oblasti poskytování špičkových opravárenských, servisních a výrobních služeb pro gumárenský, plastikářský a automotive průmysl. Naše vize spočívá v poskytování kvalitních a efektivních řešení a budování dlouhodobých partnerských vztahů se špičkovými hráči v odvětví.

Více než než 25 let zkušeností

Od vzniku naší společnosti už v privatizovaných provozech a transformací zavedených společností v oblasti gumárenství máme za sebou více než dvě desetiletí bohatých zkušeností a znalostí.

Partnerství s průmyslovými giganty

Zakládáme si na dlouholetých partnerstvích s nejsilnějšími průmyslovými hráči na trhu, jako jsou například Continental Barum, Matador, Yokohama a Fatra Napajedla.

Spolupracujeme s těmi nejlepšími